Aydınlatma

Işık haslığı en yüksek pigmentleri kullanarak ürettiğimiz güneşten gelen UV ışınlara son derece dirençli dış mekan aydınlatma için kullanılan boyalarımızdan evlerinizi süsleyen şık avizelerdeki görmüş olduğunuz boyalarımıza kadar çok geniş bir yelpazede üretim yapmakta olan COBLER boyaları; yüzlerce ayrı renk ve çok çeşitli altın , gümüş, antik , parlak, mat, çatlak boya vb. efekte sahip boyalarımızla sizlere hizmet etmekten gurur duyarız.

Detay

Varak Boya

TÜRKİYE'DE İLK olarak COBLER markasıyla ürettiğimiz; uygulaması zor, maliyeti yüksek, pratiklikten uzak ve yavaş üretime sebep olan yaprak varak uygulamasına alternatif olan bu gruptaki boyalarımızı sunmaktan gurur duyarız. Doğu Kimya'nın mobilya, çerçeve, hediyelik eşya, duvar ve tavan süslemeleri vb. için özel olarak tasarladığı Varak boyalarıyla siz değerli müşterilerimizi tanıştırmak için ofisimizde sabırsızlıkla bekliyoruz.

Detay

Kozmetik

Her türlü kozmetik ambalajınıza rahatlıkla uygulayabileceğiniz çok parlak, çizilme direnci yüksek ve markanıza özel olarak seçeceğiniz renk ve efektte boyalarımızla hizmetinizdeyiz. Uzun süredir çalıştığı kozmetik sektörünün ihtiyaç ve taleplerini iyi idrak etmiş olan COBLER boyaları olarak size en uygun ürünümüzü göstermek için irtibata geçmenizi bekliyoruz.

Detay

Mobilya

Her türlü ahşap yüzeye kolaylıkla uygulayabileceğiniz , mobilyalarınızda kullandığınız(kulp,mobilya ayağı,kapı kolu vb.) aksesuarlarda uygulaması çok pratik, çizilme direnci yüksek ve ekonomik olan yüzlerce ayrı renk ve efektte (altın, gümüş, parlak, mat, sedefli, çatlak vb.) çizilme direnci yüksek boyalarımızla hizmetinizdeyiz. Size en uygun COBLER ürününü seçmek için lütfen bizimle irtibata geçin.

Detay

Hediyelik Eşya ve Promosyon

Duvar saatinden çerçeveye ,züccaciyeden kırtasiyeye çok geniş bir uygulama alanına sahip hediyelik eşya ve promosyon sektörüne uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Özellikle promosyon sektörünün isteyebileceği her türlü özel renk çalışmasını bünyemizdeki uzman ekibimizle uzun süredir yapıyor olmanın verdiği tecrübeyle gönül rahatlığıyla sizleri ofisimize davet ediyoruz.

Detay

Otomotiv

Jant kapağı ve iç mekan aksesuarlarında hizmet verdiğimiz otomotiv sektöründe kullanılmak amaçlı özel olarak ürettiğimiz dayanıklı, göz alıcı parlaklıktaki gümüş boyalarımız yüzlerce ayrı rengimiz ve efektimizle sizleri tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz. Kullanım amacınıza en uygun COBLER ürününü seçmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Detay

Oje Baz Vernik

Dolap derece ahşap bilgisayar abide kağıt dükkan acil. Dar karışık elektronik termometre araba yeşil. Üç yavaş sekiz bugün yarın ağaç adalet dana dün. Muz beş raf anlatıyor cüppe geniş sene.

Detay